Skip to content

5 innowacyjnych zabiegów mezoterapii

Czego do szczęścia potrzeba każdej kobiecie? – poczucia, że jest piękna i atrakcyjna! Niemal w każdym wieku dopada nas myśl, że pewne mankamenty urody należy poprawić – i to niezależnie czy masz 20, 40 czy 60 lat. Na szczęście jest sposób, by pozbyć się niechcianych oznak upływającego czasu i stresującego trybu życia. Mezoterapia to zabieg, który pomaga walczyć z najczęstszymi kompleksami i jest rewelacyjnym sposobem na zatrzymanie młodości.

Light Eyes Ultra

“Spojrzenie prawdę Ci powie…” – to właśnie oczy, zwłaszcza kobiece, z wiekiem odzwierciedlają jedynie nieprzespane noce i codzienny stres. Efektem są nieestetyczne cienie pod oczami, które dodają lat i sprawiają, że twarz wydaje się zmęczona. Na szczęście jest rozwiązanie, które podsuwa medycyna estetyczna. Mezoterapia Light Eyes Ultra to innowacyjne rozwiązanie które nie tylko redukuje cienie, ale także opuchliznę i zmarszczki wokół oczu. Dodatkowo uelastycznia skórę wokół oczu i sprawia, że spojrzenie odzyskuje młodzieńczy blask.

Hydrobalans

Od czego zależy piękno skóry? Od odpowiedniego poziomu nawilżenia. Niestety przesuszenie skóry to najczęstszy problem kobiet, z którym nie zawsze radzi sobie krem nawilżający. Każda dobra Klinika Medycyny Estetycznej powinna mieć zatem w swojej ofercie zabieg, który przywróci odpowiedni poziom nawilżenia skóry – dłoni, szyi, dekoltu i przede wszystkim twarzy. Sprawdzona jest mezoterapia Hydrobalans, bo w przeciwieństwie do innych zabiegów i tradycyjnej mezoterapii dociera w głębsze warstwy skóry, nawilżając ją już na poziomie komórkowym – wyjaśniają Specjaliści z Kliniki Ziemlewski  (www.klinikiziemlewski.pl). Dzięki takiemu rozwiązaniu skóra nie tylko jest lepiej nawilżona i odżywiona, ale efekty utrzymują się znacznie dłużej niż podczas tradycyjnego zabiegu.

Strechcare

Jaki jest jeden z największych problemów kobiet? Rozstepy. Tradycyjne metody często zawodzą, dlatego coraz więcej Pań decyduje się na nieinwazyjne zabiegi, które rozwiązują problem. Usuwanie rozstępów podczas zabiegu mezoterapii Strechcare opiera się na połączonym działaniu kwasu oraz kompleksu antyoksydantów DMAE, które napinają skórę, działają rozjaśniająco, dzięki czemu następuje redukcja rozstępów, a pacjentka może cieszyć się gładką, jędrną i zdrową skórą.

Revitacare

Odżywiona skóra, to piękna skóra – wiele kobiet zapomina o podstawowej zasadzie, a doraźne stosowanie kremów lub maseczek może nie wystarczyć przy szybkim trybie życie i czynnikach zewnętrznych, które negatywnie wpływają na stan skóry. Rozwiązaniem dla zapracowanych kobiet, jak i tych które zwyczajnie chcą poprawić kondycję swojej skóry, jest mezoterapia igłowa Revitacare. Jej skuteczność polega na zastosowaniu kwasu oraz kompleksu multiwitamin, które wpływają na wygląd i kondycję skóry i pomagają odbudować zniszczone struktury.

Cytocare

To innowacyjny zabieg dostosowany do potrzeb kobiet w każdym wieku. Zarówno te, które skończyły 25 lat i chcą zatrzymać procesy starzenia, jak i 40-latki które chcą je cofnąć mogą skorzystać z trzech opcji, ponieważ dostępny jest zabieg Cytocare 502, 516 oraz 532.  Wstrzykiwane preparaty, w zależności od potrzeb i wieku skóry, stymulują jej odbudowę i sprawiają, że nabiera zdrowego i młodzieńczego wyglądu.

Niezależnie od tego, z jakim problemem się borykasz – cienie pod oczami, rozstępy czy zmarszczki – idealnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie zabieg mezoterapii z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej. Podczas zaledwie kilkudziesięciu minut możesz zyskać zupełnie nowy wygląd, przy zachowaniu naturalnych proporcji skóry.

Zabiegi z zakresu mezoterapii są nieinwazyjne lecz bardzo skuteczne, dlatego pełen pakiet ma swojej ofercie Kliniki Ziemlewski, z którym można zapoznać się odwiedzając stronę http://www.klinikiziemlewski.pl/medycyna-estetyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.