Skip to content

Najlepsze laptopy do gier

Miłośników gier nie brakuje i nie zabraknie ich chyba nigdy. Dziś na rynku można znaleźć już takie laptopy, które spełniają wszystkie wymagania graczy – do grania  nie jest potrzebny już klasyczny pecet. Poniżej przedstawiamy propozycję pięciu laptopów, które cechują się naprawdę wysoką wydajnością.

Lenovo Y50-70

Firmy Lenovo nie trzeba przedstawiać, a ten sprzęt jest kolejnym dowodem na to, że warto inwestować w tego producenta. Laptop charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wyróżnić należy przede wszystkim jego mocny procesor Core i7, hybrydowy dysk twardy, a także grafikę GeForce GTX 860M. Oprócz tego, sprzęt ten charakteryzuje się również wygodną klawiatur a oraz bardzo dobrymi głośnikami JBL. Na koniec design – utrzymany naprawdę w ciekawej stylistyce, w której dominuje czerń i czerwień. Jest to laptop stworzony dla graczy w cenie nie przekraczającej 4 tyś zł

Dell Alienware 17

To kolejna ciekawa propozycja dla miłośników gier komputerowych. Jak zawsze Alienware wyróżnia oryginalna stylistyka, która – trzeba przyznać – nie musi podobać się każdemu. Ważne jest jednak to, co kryje się pod designerską obudową, a tam: dwa syki SSD u HDD, system operacyjny Windows 8.1 oraz procesor Core i7. Do tego wspomnieć należy o mocnej grafice. Niestety cena tego sprzętu nie jest niska i sięga 8 tyś zł.

Xnote P65

Wszystkie propozycje od Xnote są dość ciekawymi opcjami dla gracza, ponieważ to on decyduje, co tak naprawdę znajdzie się pod obudową. Laptopy charakteryzują się bardzo dużą swoboda konfiguracji – wiele zależy od tego, jaką gotówką dysponujesz. Model Xnite P65 przeznaczony jest dla graczy wymagających. Posiada lekką obudowę, a pod nią: duzy dysk SSD, bardzo mocny procesor Intel Core i7-4710HQ oraz grafikę  GeForce GTX 970M. Cena tego modelu oscyluje w granicach 5 tyś zł.

Asus G751J

Asus G751J jest jednym z komputerów serii  Republic of Gamers – serii stworzonej specjalnie dla graczy. Jest elegancki i zgrabny. Mobilna karta graficzna nVidia GeForce GTX 980M, procesor Intel Core i7-4860HQ, 16 GB pamięci oraz dwa dyski SSD i HDD sprawiają, że sprzęt jest naprawdę godny polecenia. Do tego wspomnieć należy o matowym ekranie Full HD. Cena niestety sięga 8 tyś zł.

Acer Aspire Nitro VN7-791G

Ciekawa propozycja od firmy Acer, z silnymi podzespołami. Matowy Ekran Full HD w dwóch wersjach – 17,3 oraz 15 cala. Procesor Intel Core i5-4210H, karta graficzna Nvidia Geforce GTX 860M, dysk twardy hybrydowy – 1000 GB HDD, 8 GB SSD i 8 GB pamięci RAM. Cena również jak najbardziej do przyjęcia – nie przekracza 4 tyś zł.