Skip to content

Przeprowadzki – samodzielnie czy z pomocą specjalistów?

Zmiana miejsca zamieszkania czy prowadzenia działalności gospodarczej, wymusza na każdym z nas konieczność przeprowadzki w Krakowie albo jakimkolwiek innym mieście. W takiej sytuacji stajemy przed dylematem – zająć się nią samodzielnie, czy wynająć do tego specjalistyczną firmę. Postanowiliśmy odpowiedzieć Ci na to pytanie – dzięki temu wybierzesz optymalne rozwiązanie, które będzie w stu procentach dostosowane do Twoich potrzeb!

Samodzielne przeprowadzki, czyli strata czasu i dużo stresu

Nie ma co ukrywać – w przypadku posiadania dużej ilości mienia, samodzielne przeprowadzki w Krakowie mogą sporo kosztować. Nie tyle pieniędzy, co przede wszystkim czasu i zdrowia. Wynika to przede wszystkim z tego, że konieczne będzie zajęcie się wszystkim samodzielnie – od zabezpieczenia i spakowania wszystkich przedmiotów, przez ich zniesienie i wniesienie, aż do transportu. Problematyczne może być zarówno załadowanie mienia, szczególnie gdy mamy do czynienia z dużymi meblami czy sprzętami, jak również ich przewiezienie – np. gdy dysponujemy wyłącznie samochodem osobowym, co wymusi na nas konieczność zrobienia co najmniej kilku kursów. Oczywiście istnieje możliwość wynajęcia pojazdu dostawczego, ale to często duży koszt.

Z tego względu za przeprowadzkę odpowiedzialnych powinno być kilka osób, a ilość czasu, jaki trzeba poświęcić na zorganizowanie wszystkiego, będzie naprawdę wielka. Często kilka dni nie wystarczy, aby przetransportować całe mienie z biura czy mieszkania/domu! W takiej sytuacji najbardziej słusznym rozwiązaniem wydaje się być skorzystanie z usług specjalistów.

Przeprowadzki w Krakowie z cenioną firmą – to nie takie drogie!

Jeżeli masz wybór, zrezygnuj z samodzielnej przeprowadzki w Krakowie. Okaże się to bowiem męczące i czasochłonne. O wiele lepiej powierzyć ją specjalistycznej firmie, która dysponuje odpowiednio przygotowanym zespołem fachowców oraz nowoczesnymi środkami transportu. Firma przeprowadzkowa zapewni Ci:

  • profesjonalne pakowanie i zabezpieczanie mienia na czas podróży, dzięki czemu zyskasz pewność, że żadne wartościowe przedmioty, meble czy sprzęty nie ulegną uszkodzeniu;
  • sprawne wniesienie i zniesienie mienia, a do tego załadunek, który będzie możliwy dzięki odpowiednim sprzętom i narzędziom;
  • bezproblemowy transport organizowany dzięki specjalnym samochodom dostawczym, dostosowanym do potrzeb konkretnego rodzaju mienia;
  • elastyczność oferty – specjaliści zorganizują zarówno przeprowadzkę mieszkania lub domu, jak również biura i firmy.

Będzie to stanowić bardzo duże odciążenie, a do tego niewielki koszt – przeprowadzki w Krakowie na niewielkie odległości nie są drogie. Cena usługi może nie przekroczyć 300-400 zł! Oczywiście im większy dystans należy pokonać i więcej mienia załadować, tym będzie ona wyższa, jednak musisz pamiętać, że dzięki temu oszczędzasz mnóstwo czasu i w trakcie przeprowadzki masz możliwość zajmowania się swoimi sprawami. To wygoda, na którą zdecydowanie warto sobie pozwolić!

 

Przeprowadzki Kraków LIDER –  firma przeprowadzkowa, transport mebli, przeprowadzki firm

Adres: Armii Krajowej 81/34, 30-150 Kraków

Telefon: 509 803 149