Skip to content

Wkładki urologiczne dla mężczyzn – zastosowanie

Wkładki urologiczne to jeden z kilku produktów stosowanych przez mężczyzn borykających się z nietrzymaniem moczu. Ze względu na ich unikalny kształt i funkcjonalność zdobywają one coraz większą popularność na całym świecie. Na rynku dostępnych jest wiele odmian wkładek urologicznych pochodzących od różnych producentów. W związku z tym tak bardzo istotne jest dokładne zbadanie ich cech. Pozwoli to na wybranie produktu idealnie dopasowanego do potrzeb.

Wkładki urologiczne dla mężczyzn – zastosowanie

Wkładki urologiczne przeznaczone są dla mężczyzn, którzy borykają się z kropelkowym, lekkim oraz średnim nietrzymaniem moczu. Takie wkładki umożliwiają normalne funkcjonowanie w ciągu dnia. Działają one na podobnej zasadzie jak kobiece podpaski. Wkładki urologiczne dla mężczyzn przykleja się bowiem do codziennej bielizny. W odróżnieniu od podpasek są one jednak bardziej chłonne. Wkładki muszą bowiem poradzić sobie często z większą ilością płynów. Wkładki urologiczne chronią przed wilgocią dzięki temu, że doskonale wchłaniają mocz. Zabezpieczają one przez to skórę oraz nie pozwalają na przedostawanie się przez nie nieprzyjemnego zapachu moczu. Jednocześnie przez to, że są cienkie, zapewniają także dyskrecję. Stosując je, mężczyzna nie musi się bowiem stresować tym, że ktoś zauważy jego problem z inkontynencją. To bardzo ważne, szczególnie podczas spotkań biznesowych oraz towarzyskich.

Męskie wkładki urologiczne – jak stosować?

Wielu mężczyzn przed zakupem wkładek urologicznych zastanawia się, czy nie sprawią im one kłopotów. Korzystanie z męskich wkładek urologicznych jest tymczasem bardzo proste. Po wyjęciu takiej wkładki z opakowania usuwa się z niej taśmę ochronną. Następnie wkładkę odwraca się tak, by jej szersza część znajdowała się na górze. Pasek samoprzylepny kieruje się w dół i tak przygotowana wkładka jest mocowana na bieliźnie. Po użyciu wkładki należy pamiętać o tym, by wyrzucić ją do kosza. Nie można ich spłukiwać w toalecie, mogłyby one bowiem zatkać przewody kanalizacyjne.

TENA Men – najwyższej jakości wkładki urologiczne dla mężczyzn

Wkładki urologiczne dla mężczyzn to produkt, który jest szeroko dostępny na rynku. Niestety, nie każda ich odmiana spełnia wymagania wszystkich mężczyzn. Przed wyborem konkretnego modelu warto zwrócić uwagę na ich kilka podstawowych cech.

Bardzo ważne w przypadku wkładek urologicznych jest także to, czy mają one mocny pasek klejący. Dzięki temu utrzymują się na miejscu nawet przy dużej aktywności i przy intensywniejszym nietrzymaniu moczu. Wilgoć nie powoduje wówczas ich odklejenia się. Oprócz tego istotna we wkładkach męskich jest chłonność materiału oraz dostępność systemu kontroli zapachu. Te wszystkie cechy spełniają męskie wkładki TENA Men.

Wkładki urologiczne TENA Men dostępne są przy tym w różnych wariantach, jeśli chodzi o poziom ich chłonności. Chłonność takich wkładek została oznaczona na opakowaniu za pomocą odpowiedniej liczby kropelek. Im większa ich ilość jest wypełniona, tym bardziej chłonne są wkładki znajdujące się w opakowaniu.