Skip to content
Adam Krzanowski

Jerzy Krzanowski i Adam Krzanowski – Meble na miarę sukcesu

Ergonomia pracy i jej doskonała organizacja biura. Piękne wnętrza w miejscach użyteczności publicznej. Zachwycające meble, w otoczeniu których chce się pracować – tak właśnie można by nazwać to, czym zajmują się jedni z najbogatszych Polaków – Jerzy Krzanowski i Adam Krzanowski.

Jerzy KrzanowskiMeble oferowane przez braci Krzyżanowskich, założycieli Grupy Nowy Styl charakteryzują się eleganckim designem, wygodą, ale przede wszystkim zapewniają ergonomię wnętrz, w których są stosowane. Jerzy Krzanowski i Adam Krzanowski postawili przede wszystkim na zadowoleni klienta – dostarczają oni meble, które wpływają na poprawę jakości życia i świetnie prezentują się nie tylko w takich miejscach jak biurowce czy hotele, ale również stwarzają niepowtarzalny klimat w kinach, w obiektach muzycznych czy sportowych.

Grupa Nowy Styl istnieje na rynku już ponad 23 lata, posiada swoje struktury w kilkunastu krajach – nie tylko na terenie Europy, ale również na Bliskim Wschodzie, a jej produkty cieszą się ogromnym uznaniem klientów. Firma ta może pochwalić się wieloma nagrodami. Staranność wykonanych mebli absolutnie zachwyca, a bogata oferta Grupy Nowy Styl pozwala każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi, wybrać idealne rozwiązania meblowe pasujące do wnętrz oraz potrzeb.  Jest to jedna z tych firm, które powstały z prawdziwej pasji. Bracia Krzanowscy wraz ze swoim zespołem, wychodzą ze swoimi produktami naprzeciw swoim klientom, oferując rozwiązania najwyższej jakości!

Adam Krzanowski