Skip to content

Pure Fitness Gliwice

Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusowym lockdown’em na nowo zaczęły otwierać się kluby fitness. Szczególnie ucieszyło to ludzi lubiących dbać o swoją formę fizyczną oraz zdrowie. Naprzeciwko tym potrzebom wyszedł aktywnie fitness Gliwice. Kluby działają prężnie, przyciągając coraz większą rzeszę klientów. Organizują eventy z różnych okazji, proponują atrakcyjne promocje, programy lojalnościowe i inne atrakcje.

Słowo „fit” pochodzi z angielskiego i tłumaczy się jako „być w dobrej formie, wysportowany”. Nazwano nim wykreowany na początku lat osiemdziesiątych zestaw ćwiczeń, który szybko stał się synonimem masowego zjawiska opartego na treningach ruchowych. Ćwicząc ciało, kształtuje się świetną sylwetkę przez spalanie zbędnego tłuszczu, wzmacnia się mięśnie, co w efekcie prowadzi do dobrego samopoczucia, wzrostu siły i wytrzymałości.

Fitness Gliwice proponuje mnóstwo różnych zajęć jak, np. Turbo Spalanie, Zdrowy Kręgosłup, Joga & stretching, Military drill, Pilates, Zumba i wiele innych. Kluczem do uzyskania odpowiednich efektów jest dopasowanie zestawu do kondycji i możliwości uczestnika zajęć. Jest to rola trenera, który jest najważniejszą osobą w prowadzeniu przez meandry fitnessowej przygody. Powinien mieć wysokie kwalifikacje zawodowe, aby faktycznie pomóc, a nie zaszkodzić w tym procesie poprawy kondycji. Rodzaj ćwiczeń ustalać powinien na postawie wywiadu z zainteresowanym kandydatem.

Najbardziej cenione cechy trenera fitnessu to przede wszystkim umiejętność zmotywowania do wysiłku, dobrego „dogadywania się”, indywidualnego dopracowania ćwiczeń i właściwego ich korygowania.

Sposób działania klubów fitness Gliwice zachęca do płynnego i nieprzerywanego treningu, oferując korzystne cenowo karnety. Nie drenują one kieszeni, ale poprzez wcześniejsze zaplanowanie zajęć aktywizują do uczestnictwa w nich. Stosuje się wiele rabatów dla studentów oraz dla seniorów. W sytuacji, gdy jakieś ćwiczenia się nie udają, bo są zbyt trudne, można umówić się na tzw. „dzień z trenerem”, aby uzgodnić pokonanie wszystkich przeciwności.

Wyposażenie sal fitness Gliwice jest profesjonalne. Klimatyzacja, fachowa obsługa recepcji, dostęp do wody mineralnej – wyznaczają odpowiedni standard. Podczas zajęć uczestnicy cenią sobie energetyczną muzykę tworzącą dobrą atmosferę. Do udogodnień klientów zalicza się również parking samochodowy.

 

Dbanie o wygodę i satysfakcję klienta jest podstawą misji fitness Gliwice. Warto skorzystać z usług takich klubów i poprawić lub zachować dobrą kondycję na długie lata.