Skip to content
kubus waterrr

Kubuś Waterrr – Co powinno pić Twoje dziecko

Każdy rodzic, który kocha swoje dziecko i chce dla niego jak najlepiej, zastanawia się, a przynajmniej powinien, co maluch powinien pić. Małym dzieciom najczęściej dajemy do picia różnego rodzaju herbatki, jednak często nasze pociechy chcą sięgać po inne napoje – zwłaszcza w ciągu dnia, w czasie intensywnej zabawy lub po niej, albo też z powodu upałów. Czy wiesz, co powinieneś podawać swojemu dziecku?

Czego unikamy?

Unikamy oczywiście wszelkich napojów wysokosłodzonych i gazowanych, takich jak coca-cola oraz  wszelkie gazowane oranżady. Jeżeli wybieramy soki, to wyłącznie naturalne, a nie z zagęszczanych soków lub przecierów, ponieważ zawierają w sobie cukier oraz syrop glukozo – fruktozowy. Warto unikać także rozpuszczalnych herbatek  – w swoim skaldzie zawierają wiele niepotrzebnych dziecku składników, m.in. cukier, glukozę, regulatory kwaśności, ekstrakty z aronii i wiele, wiele innych. Jeżeli chcesz dać dziecku herbatkę, poleca się herbaty naturalne owocowe oraz napary ziołowe.

Co zatem podawać dziecku do picia? Woda od Kubusia!

Kubus WaterrrJeżeli naprawdę zależy Ci na dobru malucha, naucz pić go wody. Oczywiście, jak można przypuszczać, nie jest to zadanie łatwe, ponieważ dzieci chętnie sięgają po to co słodkie. Jest na to jednak pewien sposób – Kubuś Waterr – woda specjalnie przygotowana dla dziecka. Występuje ona w kilku wariantach smakowych, dzięki czemu każde dziecko znajdzie wodę idealną dla siebie. Kubuś Waterr zaskakuje przede wszystkim swoim wyglądem – w końcu na rynku pojawił się produkt – woda, która przeznaczona jest dla dzieci – zachęca kolorowa etykieta, butelki o różnej pojemności, które mogą zmieścić się do kieszeni plecaka, a także specjalne korki do picia, które są niezwykle wygodne w użyciu, zwłaszcza kiedy picie przeznaczone jest dla najmłodszych konsumentów.  Woda jest doskonałym rozwiązaniem dla nawodnienia całego organizmu zarówno dorosłych jak i dzieci. Do tej pory wody nie zachęcały najmłodszych – dziś jest już inaczej! Czy tobie też smakuje Kubus Waterrr?