Skip to content

PornTime – czy już znasz?

Aplikacja Popcorn Time jest raczej dobrze wszystkim znana. Za jej pośrednictwem można oglądać filmy nie używając do tego torrentów, a więc bez konieczności ściągania ich na dysk. Jest to bardzo komfortowe i niezwykle wygodne rozwiązanie. W sieci pojawił się kolejny program, który może zainteresować niejednego… PornTime.

Po wielkim sukcesie pierwszej aplikacji, której stworzonych było wiele wersji, zapewne twórcy doszli do wniosku, że aplikację można rozbudować. Program PornTime ma być przeznaczony dla wszystkich szukających nieco bardziej pikantnych filmików. Jak ma działać? Dokładnie tak samo jak Popcorn Tome – oglądanie filmów ma następować bezpośrednio z chmury, a aplikacja działa na komputerach oraz na urządzeniach stacjonarnych.

Warto jednak pamiętać o tym, że oglądanie wszelkich filmów, których działanie odbywa się na zasadzie P2P, jest niestety nielegalne oraz karalne. Choć aplikacja ta jest zapewne korzystna i wiele osób ją wypróbuje, warto zdawać sobie sprawę z zagrożenia oraz nielegalności takich aplikacji.