Skip to content

Przeprowadzka bez wysiłku? Sprawdź, jak ją zorganizować

Niedługo czeka Cię przeprowadzka do nowego lokum i już teraz stresujesz się pakowaniem i transportem? Nie musisz! Sprawdź, w jaki sposób można łatwo i szybko zorganizować swoją przeprowadzkę – nawet wtedy, gdy do przeniesienia jest cały dom.

Jak zorganizować przeprowadzkę?

Przeprowadzka może być łatwa i szybka, gdy do przewiezienia jest mało mienia, ale również znacznie trudniejsza i bardziej czasochłonna, gdy konieczne jest zabranie ze sobą pokaźnego dobytku.

 

Jeżeli mienie nie zmieści się po prostu w samochodzie osobowym, wtedy konieczne jest dokładne zaplanowanie całych przenosin. Można zorganizować je we własnym zakresie, a mienie przewieźć wynajętym samochodem dostawczym, ale można także zdecydować się a firmę przeprowadzkowa, na przykład trasportok.pl, która specjalizuje się w przeprowadzkach w Krakowie.

 

Jakie usługi oferują firmy przeprowadzkowe?

Samodzielna przeprowadzka może być bardzo pracochłonna. Pakowanie dobytku, jego właściwe zabezpieczenie, wynoszenie z lokum, a potem wnoszenie do samochodu, transportowanie oraz wynoszenie – zajęcie się tym wszystkim we własnym zakresie może być bardzo wymagające, zwłaszcza gdy nie ma nikogo do pomocy.

 

Właśnie dlatego coraz bardziej popularną alternatywą jest skorzystanie z oferty firmy przeprowadzkowej, która może zająć się wszystkimi z powyższych obowiązków za klienta.

 

W ramach usług przeprowadzkowych można zlecić:

  • zapakowanie dobytku
  • zabezpieczenie go w samochodzie
  • wynoszenie i wnoszenie mienia
  • transport ładunku samochodem dostawczym
  • transport gabarytów, w tym AGD, mebli i innych dużych ładunków
  • rozlokowanie mienia w nowym lokum
  • posprzątanie po przeprowadzce
  • utylizacja mienia, którego klient nie potrzebuje
  • przechowanie – magazynowanie mienia

 

Firma przeprowadzkowa – dlaczego warto?

Firma specjalizująca się w organizacji przeprowadzek może zaoferować swoim klientom obsługę w bardzo szerokim zakresie, co powoduje, że można powierzyć jej praktycznie wszystkie czynności związane z organizacją przenosin do nowego lokum.

 

Skorzystanie z oferty doświadczonej firmy przeprowadzkowej, na przykład trasportok.pl, daje przy tym pewność, że mienie znajduje się w dobrych rękach. Nawet jeżeli przez przypadek dojdzie do jego uszkodzenia, klient trzymuje odszkodowanie za swoje straty.

 

Oczywiście, nie można zapominać również o tym, że firmy przeprowadzkowe oferują kompleksową obsługę pozwalającą na zaoszczędzenie czasu na przenosinach. To również duży plus dla osób, które w tym czasie nie mogą zrezygnować z innych obowiązków, na przykład zawodowych.