Skip to content

Opakowania kartonowe dla branży e-commerce – estetyka i ekologia w jednym!

W kartonowe opakowania można zapakować wiele różnych artykułów. Mogą one pomieścić wysyłane do klientów elektroniczne gadżety, ubrania, biżuterię, kosmetyki, a nawet żywność. Wytrzymałe pudełko uchroni towar przed uszkodzeniem, a dzięki estetycznemu design zachęci do ponownych zakupów. Dodatkowy atut to ekologiczny charakter produkcji.

Opakowania kartonowe dla branży e-commerce – ekologia

Pudełka produkowane z kartonu powstają w sposób, który nie jest szkodliwy dla naturalnego środowiska. Są biodegradowalne i można je wielokrotnie wtórnie wykorzystywać, np. do produkcji nowych opakowań. Wdrożenie kartonowych opakowań w firmie skutecznie podkreśla propagowane w przedsiębiorstwie proekologiczne zachowania.  To ważne nie tylko z punktu widzenia firmy, ale i także pod kątem reputacji, jaką cieszy się ona u klientów.

Opakowania kartonowe dla branży e-commerce – estetyka

Ekologia to nie jedyna korzyść wynikająca z zastosowania w firmie kartonowych pudełek. Wyróżnia je także ciekawy i estetyczny design. Opakowania te można dowolnie spersonalizować i zaprojektować zgodnie z identyfikacją wizualną firmy. Innymi słowy – można stworzyć takie pudełka, które same w sobie będą stanowić wizytówkę naszej marki i ją reklamować!

Na opakowaniu możesz nadrukować logo firmy, a także nanieść na nie ciekawe wzory graficzne. Możesz stworzyć pudełko, które będzie zachwycało minimalistycznym design lub wręcz przeciwnie – podarować klientom opakowanie, które będzie oddziaływało na wiele zmysłów i wywoływało  emocje oraz doznania estetyczne. Nadruk na pudełku może pełnić funkcje reklamowe, ale i także informacyjne – z takich rozwiązań korzystają między innymi firmy kosmetyczne.

Gdzie można zamówić opakowania hurtowe dla e-commerce?

Jeśli szukasz pomysłu na pudełka dla e-commerce, warto zainteresować się ofertą uznanych producentów opakowań. Do takich firm należy np. znana na europejskim rynku firma Packhelp (Zapakuj.to). Firma powstała z miłości do nowoczesnego design, w celu zrewolucjonizowania branży opakowań dla biznesu.

Packhelp proponuje swoim klientom internetową platformę oraz aplikację, z której pomocą przedsiębiorcy mogą samodzielnie projektować i zamawiać opakowania dla swojej firmy. Zaprojektowanie pudełka nie wymaga kontaktu z drukarnią i jest możliwe już od 30 sztuk. Rozwiązanie to doceniają zarówno małe, jak i duże firmy. Początkowo startup działał jedynie w Polsce, dziś Packhelp dostarcza swoje opakowania do ponad 30 krajów, w tym między innymi do krajów skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Niemiec. Zachęcamy do sprawdzenia bogatej oferty Packhelp!